Hastalıkta ve Sağlıkta Yanınızdayız.

7 Gün 24 Saat : Acil Servis | Çocuk Sağlığı | Kadın Doğum
  Bilgi ve Randevu : 0216 309 5 444

Hakkımızda

Kartal Belediyesi’nin sağlık birim olarak hizmete başlayan kurum 2005 yılında özel tıp merkezine dönüşmüş 2014 yılında ise hastane olarak hizmetlerini sürdürmüştür (Megapol Hastanesi).

Özel Birlik Hastanesi 2017 yılının 4. ayında hizmete girmiştir. E5 karayolu üzerinde, otoban bağlantısı bulunan Soğanlık metro durağı ve İSKİ Anadolu Yakası Bölge Müdürlüğü arkasında yer alan hastanemizin Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanına uzaklığı sadece 12 km’dir.

İstanbul Kartal ilçesinde, yaklaşık 3000 metrekare alana kurulmuş hastanemizde toplam 34 yatak kapasitesi mevcuttur. Bu bölgede tek özel sağlık kuruluşu olma özelliğindedir. 16 adet poliklinik mevcuttur. Görüntüleme ve labotatuvar analizlerinin yapıldığı (gelişim laboratuvarı) tanı üniteleri bulunan hastanemiz, donanımlı acil, yenidoğan yoğun bakım, erişkin yoğun bakım, son sistem ameliyathane ve 2 adet doğum salonu, odyometri birimi ve yenidoğan işitme tarama birimimizle hizmet vermekteyiz.

Kurumumuz kadın-doğum, çocuk, ortopedi, göz, fizik tedavi ve rehabilitasyon, nöroloji, üroloji, endoskopi ünitesi, cerrahi, diş ve tamamlayıcı ve geleneksel tıp alanlarında ön sırada yer almayı hedeflemektedir.